Onze verschillende opleidingsvormen Overzicht opleidingsvormen

Klik op één van onderstaande afbeeldingen om meer informatie te krijgen over de verschillende opleidingsvormen:

...

Lees meer...
Ook SBSO De Varens is aanwezig op de Scholenbeurs !
Welkom op de website van SBSO De Varens Welkom

Beste lezer

Sommige jongeren hebben het zeer moeilijk om de leerstof en de studiedruk van het gewoon...

Lees meer...

Wat bieden wij?

Binnen onze school zijn er drie opleidingsvormen:
OV1, OV2& OV3

Daarnaast hebben wij ook nog:

VOLA,ABO & Duaal Leren

Duaal leren

Vanaf dit schooljaar 2018-2019 stappen we in in het nieuwe project “duaal leren”. Dit om onze jongeren reeds tijdens hun schoolcarrière zo veel mogelijk te laten aansluiten op de arbeidsmarkt.

Nieuw: OV4

Binnenkort meer info:

Als afsluiter van het thema 'huren en wonen' hebben we met de ABO groepen deelgenomen aan een workshop in de Huurdersbond. De huurdersbond, in een nieuw jasje gestoken alsook in een nieuw gebouw, is een organisatie die huurders wil beschermen tegen malpraktijken van verhuurders. Daarnaast geven ze ook juridisch advies en kunnen ze contracten op voorhand bekijken. Tenslotte geven ze ook vormingen voor schoolverlaters. Ideaal voor onze ABO leerlingen dus. Het was een interessante workshop waarbij medewerkster Annelies alle nodige info verschafte aan onze leerlingen. Daarna konden de leerlingen vragen stellen en was er ook een opdracht voorzien, waarbij de leerling een fictieve huurder mocht spelen. Een eerste stap naar het alleen wonen begint met correcte informatie. Bedankt aan de huurdersbond om dit elk jaar te doen voor ons.

SBSO De Varens
Nieuwe Sint-Annadreef 27
8200 Sint-Andries

Neem contact met ons op:

050 38 86 60

info[at]devarens.be

Terug naar begin