Onze verschillende opleidingsvormen Overzicht opleidingsvormen

Klik op één van onderstaande afbeeldingen om meer informatie te krijgen over de verschillende opleidingsvormen:

...

Lees meer...
Ook SBSO De Varens is aanwezig op de Scholenbeurs !
Welkom op de website van SBSO De Varens Welkom

Beste lezer

Sommige jongeren hebben het zeer moeilijk om de leerstof en de studiedruk van het gewoon...

Lees meer...

Wat bieden wij?

Binnen onze school zijn er drie opleidingsvormen:
OV1, OV2& OV3

Daarnaast hebben wij ook nog:

VOLA,ABO & Duaal Leren

Duaal leren

Vanaf dit schooljaar 2018-2019 stappen we in in het nieuwe project “duaal leren”. Dit om onze jongeren reeds tijdens hun schoolcarrière zo veel mogelijk te laten aansluiten op de arbeidsmarkt.

Nieuw: OV4

Binnenkort meer info:

Op 19 januari ’18 trokken de leerlingen van OBS E naar WZC Westervier. Daar werkten we mee aan het project ‘Coming World Remember Me’. Alle leerlingen maakten een beeldje in klei en personaliseerden dit,  ze waren dol enthousiast en tevreden over hun resultaat. Deze beeldjes krijgen een plaats in een kunstwerk van 600.000 beeldjes op het domein ‘De Palingbeek’ te Ieper. Door mee te werken aan dit project steunen ze ook kinderen in oorlogsgebieden, wat onze leerlingen ter harte lag.
Van dit moment maakten we ook gebruik om de leerlingen voor het eerst te laten kennis maken met de werking van een WZC. We kregen een uitgebreide rondleiding met interessante uitleg van een zorgkundige.

SBSO De Varens
Nieuwe Sint-Annadreef 27
8200 Sint-Andries

Neem contact met ons op:

050 38 86 60

info[at]devarens.be

Terug naar begin